Дочірні категорії

Український фонд «Здоров`я» разом із Всеукраїнською радою реанімації та екстреної медичної допомоги за підтримки Міністерства охорони здоров`я України реалізують проект «Я можу врятувати життя!». Станом на червень 2013 року відбулося вже 12 етапів проекту у школах Київської та Полтавської областей, Києва, Житомира, Сум, Черкас, Кіровограду, Донецька, у МДЦ "Артек". 14 червня 2013 року відбувся фінал Перших всеукраїнських змагань у рамках проекту "Я можу врятувати життя!".

4 квітня 2013 року на церемонії нагородження лауреатів Другого всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів голова Фонду Володимир Дудка оголосив про початок Третього конкурсу "Здоровим бути вигідно!". Мета та ж сама - популяризувати здоровий спосіб життя, мотивувати людей до активного відпочинку, відмови від шкідливих звичок. Інформацію про спеціальні теми буде оголошено додатково восени.  подробиці у положенні про Конкурс.

Роботи, надіслані на Третій всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему "Здоровим бути вигідно!"

Роботи, надіслані на спеціальну тему конкурсу "Медичне страхування".

Banner NGSУкраїнський фонд "Здоров`я" спільно з генеральним партнером ТДВ СК "НАФТАГАЗСТРАХ" за підтримки Міністерства охорони здоров`я України, Бюро ВООЗ в Україні, Національної спілки журналістів проводять другий всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему "Здоровим бути вигідно!".  

Роботи, надіслані на Другий всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему "Здоровим бути вигідно!".

Роботи, надіслані на спеціальну тему конкурсу "Медичне страхування". Роботи оцінює засновник рубрики - СК "НГС"

Роботи, які стали лауреатами Другого всеукраїнського конкурсу журналістських матералів "Здоровим бути вигідно!"

Український фонд "Здоров`я" за підтримки Міністерства охорони здоров`я України, Бюро ВООЗ в Україні, Національної спілки журналістів України провів перший Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему "Здоровим бути вигідно!". 

Роботи, надіслані на Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему "Здоровим бути вигідно!". 

У рамках спеціального проекту Українського фонду "Здоров`я" та Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги "Я можу врятувати життя!" відбулося три тренінги для журналістів центральних та регіональних ЗМІ  

Тренінг з надання домедичної допомоги у рамках Всеукраїнського проекту "Я можу врятувати життя!", приурочений до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, відбудеться 13 вересня 2013 року у м.Київ, за адресою вул. Грушевського, 7. 

Український фонд "Здоровя" та Асоціація дитячих офтальмологів України реалізують проект "Захистимо право дитини бачити!". Мета проекту: звернути увагу батьків на проблеми зору у дітей; надати професійні поради щодо профілактики погіршення зору в дітей; звернути увагу батьків на небезпеки, які несе надмірне проводження часу перед телевізором та комп’ютером; спонукати батьків пропонувати дітям рухливі ігри на свіжому повітрі, як альтернативу «сидінню» перед екраном чи монітором.