Анонс до уваги ЗМІ від 30 травня 2012 року

1 червня об 11:00 розпочнеться доброчинна акція з профілактики проблем зору у дітей «Захистимо право дитини бачити!». Фахові офтальмологи з використанням спеціального обладнання упродовж дня проведуть безкоштовне обстеження (скринінг) зору у дітей.

Лікарі працюватимуть з 11:00 до 17:00. Кожному малюку – подаруночок. Перші 30 відвідувачів отримають книгу молодої дитячої письменниці Ільки Капки «Пічек та вовняні шкарпетки» з автографом авторки.

АНОНС від 14 лютого 2012 року

Український фонд «Здоров’я» і Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги проведуть одноденне навчання з надання першої невідкладної медичної допомоги для журналістів у рамках реалізації проекту «Я можу врятувати життя!». Навчання пройде 27 лютого за адресою м. Київ, вул. Братиславська, 3 (Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф). Початок о 10:00.

ПРЕС-РЕЛІЗ від 12.12.2011

Український фонд «Здоров'я» за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Бюро ВООЗ в Україні та Національної спілки журналістів України оголошує Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему «Здоровим бути вигідно!».

ПРЕС-РЕЛІЗ від 21.12.2011

21 грудня 2011 року в смт Ставище Київської області відбулись міжміські змагання старшокласників з надання невідкладної медичної допомоги. Відтак завершився перший етап спеціального проекту для школярів України «Я можу врятувати життя!». Організаторами проекту виcтупили Український фонд «Здоров’я» і Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги за офіційної підтримки Міністерства охорони здоров’я України й Київської обласної державної адміністрації.