Пандемія пасивності накрила Великобританію. За даними досліджень організації «Ramblers», яка займається пропагуванням ходьби, кожен четвертий британець рухається не більше години на тиждень. Виконавчий директор «Ramblers» у прес-релізі заявив, що «ходьба – найдоступніший  спосіб побороти пандемію пасивності, і починати потрібно негайно».

walk in the natureЩоб залишатися здоровими, уряд країни рекомендує дорослим у віці від 19 до 64 років щоденно знаходити час для фізичної активності та як мінімум 150 хв (2 год 30 хв) на тиждень приділяти заняттям середнього рівня тяжкості, як то прогулянка на велосипеді, швидка ходьба, силові вправи, які розвиватимуть усі групи м`язів.

Дослідження, у ході якого опитали 2 тисячі осіб з усієї Великобританії, показали, що 43% відсотки опитаних ходять пішки менше двох годин на тиждень. Причому усі погодилися, що піші прогулянки – доступний та корисний спосіб фізичної активності.

Лише 30 хв швидкої ходи на день достатньо для того, щоб виконувати рекомендації уряду і залишатися здоровими. Швидка хода знижує ризик розвитку діабету, гіпертонії, рівень холестерину.

Поради тим, хто хоче долучитися до оздоровчої ходьби і не знає де взяти вільні хвилини:

-          10-15 хвилин. Вийдіть з автобуса, електрички, метро на одну зупинку раніше і прямувати на роботу.

-          2-5 хвилин. Припаркуйте машину подалі від входу в супермаркет і швидким темпом крокуйте до магазину.

-          10 хвилин. Зранку прокинувшись, усього на 10 хвилин вийдіть з дому і швидко обійдіть один квартал,  або свій будинок, або школу. Або робіть це ввечері, повертаючись додому.

-          2-5 хвилин. Використовуйте сходи замість ліфта.

-          15 хвилин. Виведіть на прогулянку собаку, якщо не маєте свого, то візьміть сусідського )

Будьте здорові!

За матеріалами Medical News Today