Вчені із Кембріджу стверджують що навіть 20 хвилин пішої прогулянки тричі  на тиждень можуть значно зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера, повідомляє The Daily Mail. Вони дійшли висновку, що третина усіх випадків цього захворювання спричинена способом життя, зокрема відсутністю фізичної активності, ожирінням, курінням, високим артеріальним тиском та низьким рівнем освіти. Але з поміж усіх цих факторів, найважливішим є фізична пасивність. Дослідники стверджують, що регулярна фізична активність забезпечує необхідний рівень забезпечення клітин мозку насиченою киснем кров’ю.  

10 червня 2014 року влада міста Берклі у штаті Каліфорнія запропонувала запровадити додатковий податок на солодкі газовані напої, як засіб боротьби з ожирінням. До слова, попередні подібні ініціативи у містах США були безуспішними. Опитування 500 жителів міста показало підтримку зазначеної ініціативи, тож влада міста призначила на 1 липня 2014 року місцевий референдум з питання оподаткування солодких напоїв.

31 травня у Києві та 1 червня у Львові до Міжнародного дня захисту дітей Український фонд "Здоров`я" проведе у Києві та Львові акцію "Захистимо право дитини бачити!", з метою профілактики проблем зору у дітей. Організатори прагнуть звернути увагу батьків на ті ризики для зору, з якими зустрічаються сучасні діти.

ВООЗ оприлюднила новий звіт, згідно з яким кожна восьма смерть на планеті спричинена брудним повітрям, що становить 7 млн. смертей щороку. Про це повідомляє Medical News Today«Ризики, пов’язані із забрудненням повітря, зараз набагато вищі, особливо для розвитку серцево-судинних захворювань та інсультів», - зазначає Марія Нейра, директор депратемнту ВООЗ з питань громадського здоровя, навколишнього середовища та соціальних детермінантів здоровя.

Вважається, що чим старша жінка, тим вищий ризик вона має захворіти на рак молочної залози. Але з’явився звіт про нові дослідження Асоціації по боротьбі з хворобою Альцгеймера (США), у якому зазначається, що після 60 років жінка удвічі більше ризикує захворіти якраз на хворобу Альцгеймера, а не на рак грудей.