Фонд родини Загорій був створений для системної реалізації благодійних проектів родини. З 2015 року Фонд став співорганізатором соціального проекту "Я можу врятувати життя!"

logo novaposhta

 

 

 

 

 

 

Компанія "Нова пошта" вже понад 11 років компанія пропонує своїм клієнтам зручну, доступну та якісну послугу – доставку вантажів і кореспонденції в будь-яку точку України. "Нова Пошта" була одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, що здійснював повний комплекс послуг із доставки документів та вантажів і на сьогоднішній день є беззаперечним лідером у цій галузі, як за вантажообігом, так і за кількістю та якістю обслуговування клієнтів.


luxoptica ukr"Люксоптика" - найбільша національна мережа оптик в Україні, заснована у 1994 році. Місія - збереження та відновлення здоров`я очей. "Люксопотика" - це комплексний підхід до надання послуг для людей, які мають проблеми із зором та шукають якісні товари. "Люксоптика" - спонсор проекту "Захистимо право дитини бачити!".    

Banner NGS

 

Страхова компанія «НАФТАГАЗСТРАХ» (НГС) - партнер та генеральний спонсор Другого всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів на тему "Здоровим бути вигідно!". Пріоритетним напрямком діяльності Компанії є добровільне медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування майна та багажу.

artek

 

Міжнародний дитячий центр "Артек" - найвідоміший у світі дитячий табір. Щороку в МДЦ "Артек" відпочиває біля 10 тисяч дітей. У червні 2012 року проект Українського фонду "Здоровя" "Я можу врятувати життя!" відвідав "Артек". У ході проекту 618 дітей навчились надавати першу невідкладну медичну допомогу.