20 жовтня - останній день, коли можна відправити роботу на Третій всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!», який проводить Український фонд «Здоров’я».

Конкурсні роботи мають спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування, відмови від шкідливих звичок тощо.

До участі у конкурсі приймаються роботи, які вийшли друком чи в ефір у період із 6 квітня 2013 року по 17 жовтня 2014 року. Оголошення переможців 5 грудня 2014 року. Нагородження лауреатів - 12 грудня 2014 року. Нагадаємо, у зв’язку із ситуацією в державі конкурс було продовжено на 6 місяців.  

Призери конкурсу в чотирьох категоріях (друковані ЗМІ, Інтернет ЗМІ, телекомпанії, радіокомпанії) отримають: І премія – 5 000 грн., ІІ премія – 4 000 грн., ІІІ премія – 3 000 грн.

Окрема номінація «Спеціальна тема» конкурсу – «Медичне страхування» –  I премія - 5 000 грн., ІІ премія - 4 000 грн., ІІІ премія - 3 000 грн. Участь беруть матеріали усіх видів ЗМІ, у фокусі яких тема медичного страхування (роз’яснення вигоди громадян від запровадження соціального медичного страхування, вивчення доцільності переходу до обов’язкового медичного страхування в Україні, аналіз перспектив та аргументація на користь медичного страхування).            

Конкурсні роботи за критеріями журналістської майстерності та з точки зору найбільш аргументованої мотивації до здорового способу життя оцінюватиме компетентне журі. Усі конкурсні роботи знаходяться у вільному доступі на сайті Українського фонду «Здоров’я» (http://www.healthfund.com.ua/projects/37-tretii-konkurs-zdorovym-buty-vyhidno/konkursni-roboty.html).

Анкету учасника конкурсу можна заповнити на сайті фонду. Конкурсні роботи слід надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Остання дата відправлення робіт – 20 жовтня 2014 року.

Партнер конкурсу, компанія «Нова пошта», надає свої послуги для учасників безкоштовно. Форма заявки на безоплатну доставку учасникам надсилатиметься після заповнення анкети.

Контактні телефони  067 935 70 75, (044) 253 64 12.