15 серпня 2014 року о 10.00 Український фонд «Здоров’я» та Всеукраїнська рада реанімації за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства оборони України проведуть практичний тренінг - навчання з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій для журналістів, операторів, фотокореспондентів ЗМІ.

Програма навчання складена з урахуванням побажань журналістів, які працюють у зоні АТО, та досвіду медиків, які працювали у гарячих точках.

У програмі навчання:

-         забезпечення власної безпеки під час надання допомоги пораненому;

-         вміст індивідуальної аптечки (в тім числі стандарт НАТО, як і що використовувати);

-         зупинка кровотечі на полі бою;

-         евакуація пораненого в безпечне місце;

-         об’єм допомоги в безпечному місці: накладання пов’язок на грудну клітку, живіт, швидке обстеження пораненого;

-         особливості самодопомоги;

-         лекція психолога про поведінку в надзвичайних умовах.  

Навчальний тренінг відбудеться у ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» за адресою м. Київ, вулиця Братиславська, 3.

 Акредитація до 18:00 14 серпня за телефоном: 067 935 70 75. Кількість учасників обмежена. Перевага буде надана тим медійникам, які найближчим часом збираються працювати у зоні АТО.

Довідково. В рамках проекту  «Я можу врятувати життя!», який існує вже 3 роки, навчання з домедичної допомоги пройшло понад 11 тисяч старшокласників та студентів, у тім числі й представники ЗМІ. Нині програма проекту адаптована під потреби військовослужбовців - навчання пройшло вже 7 військових частин ЗСУ перед відправкою у зону АТО. На прохання журналістів та  редакторів інформаційних служб центральних телеканалів, Український фонд здоров’я вже вдруге проводить  відповідний практичний тренінг для журналістів, операторів та фотокорів.