21 липня 2014 року о 10.00 Український фонд «Здоров’я» та Всеукраїнська рада реанімації за підтримки Міністерства оборони України проведуть практичний тренінг - навчання з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій для журналістів, операторів, фотокореспондентів ЗМІ. Акредитація до 10.00 18 липня 2014 року!

_DSC5092.JPG Програма навчання складена з урахуванням побажань журналістів, які працюють у зоні АТО, та досвіду медиків, які працювали у гарячих точках.

У програмі навчання:

-         забезпечення власної безпеки під час надання допомоги пораненому;

-         вміст індивідуальної аптечки (в тім числі стандарт НАТО, як і що використовувати);

-         зупинка кровотечі на полі бою;

-         евакуація пораненого в безпечне місце;

-         об’єм допомоги в безпечному місці: накладання пов’язок на грудну клітку, живіт, швидке обстеження пораненого;

-         особливості самодопомоги.  

Навчання відбудуться на території однієї з військових частин у м. Київ. Представники ЗМІ відпрацюють алгоритми надання домедичної допомоги пораненому, порятунку життя в умовах, наближених до бойових (в бронежилетах та касках).  

Акредитація до 10:00 18 липня за телефоном: 067 935 70 75.

Довідково. В рамках проекту  «Я можу врятувати життя!», який існує вже 3 роки, навчання з домедичної допомоги пройшло понад 11 тисяч старшокласників та студентів, у тім числі й представники ЗМІ. Нині програма проекту адаптована під потреби військовослужбовців - навчання пройшло вже 7 військових частин ЗСУ перед відправкою у зону АТО. На прохання журналістів та  редакторів інформаційних служб центральн6их телеканалів, Український фонд здоров’я проведе відповідний практичний тренінг для журналістів.