Уряди можуть загальмувати зростаючу епідемію ожиріння, якщо запровадять нові обмеження щодо світового ринку фаст-фуду, зокрема, бургерів, чіпсів, газованих напоїв. У дослідженні, опублікованому в бюлетені ВООЗ, наголошується, що за умови запровадження жорсткіших заходів, уряди зможуть попередити у населення розвиток ожиріння та надлишкової маси тіла – станів, які спричиняють тривалі негативні, а іноді незворотні, наслідки для здоров`я, як то діабет, серцево-судинні хвороби, рак.  

diabet 1

 

 

 

 

 

 

 

 «Якщо уряди негайно не почнуть застосовувати механізми регуляції своєї економіки, то невидима рука ринку фаст-фуду сприятиме поширенню ожиріння, яке призведе до катастрофічних наслідків для стану громадського здоров’я та економічної продуктивності», - сказав керівник дослідження Роберто де Воглі з Університету Каліфорнії.  

ВООЗ закликає уряди країн вживати необхідних заходів, щоб зупинити епідемію зараз, а не боротися з її наслідками, які призведуть до значних затрат матеріальних та людських  ресурсів.

Серед запропонованих заходів: стимули для фермерів, які вирощують та продають свіжу здорову продукцію; заходи, які б примушували промисловість відмовитися від продажів переробленої їжі, газованих напоїв; скорочення субсидій для фермерів, які застосовують у великих кількостях добрива, пестициди, хімічні речовини, антибіотики; жорстке регулювання реклами фаст-фуду, особливо для дитячої аудиторії.       

Дослідники порівняли кількість випадків купівлі фаст-фуду з індексом маси тіла у 25 країнах з високим рівнем прибутку у період з 1999 по 2008 роки. Вони дійшли висновку, що середня кількість випадків купівлі фаст-фуду збільшилась  з 26,61 до 32, 76 на одну людину, середній індекс маси тіла зріс з 25,8 до 26,4. Люди з індексом маси тіла більше 25 знаходяться у категорії тих, хто має зайву вагу. Індекс маси тіла, що перевищує 30, є свідченням ожиріння. 

Роберто де Воглі зазначив, що ці дані можна екстраполювати і на країни, що розвиваються, оскільки «усі держави знаходяться під впливом глобалізації та дерегуляційних процесів на ринку, особливо протягом останніх трьох десятиріч».   

Франческо Бранка, директор департаменту ВООЗ з питань здорового харчування, підкреслив важливість урядових заходів у боротьбі з ожирінням. «Політика, спрямована на покращення якості продуктів харчування, повинна торкатися декількох галузей – сільського господарства, промисловості, охорони здоров’я, соціального благополуччя, освіти, - зазначив Франческо Бранка. – Країни, в яких раціон багатий на зернові культури змінюється на раціон, багатий на жири, цукор та технологічно оброблені продукти, повинні вжити заходів і забезпечити населення такими продовольчими ресурсами, які б відповідали їхнім потребам».    

За матеріалами Reuters