Високоповажне журі визначило лауреатів Третього всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!», який проводить Український фонд «Здоров’я» за підтримки Бюро ВООЗ в Україні, Міністерства охорони здоров’я України, Національної спілки журналістів України та за сприяння Журналістського фонду України. Власники перших премій отримають по п’ять тисяч гривень. Друга премія складає - чотири тисячі гривень, третя - три тисячі.

Лауреатами стали роботи:

Телебачення

І премія (5 000 грн.) «Будьмо здорові», автор - Галина Компанієць, Черкаська ОДТРК

ІІ премія (4 000 грн.) «Алтин Бешик. Хортинг», автор - Суріє Ібраімова, ДТРК «Крим»

ІІІ премія (3 000 грн.) «Одеський бігун Василь Мамотенко», автор - Нані Іваношвілі, Одеська ОДТРК

Радіо

І премія (5 000 грн.) «Говоріть, сміливіше!», автор - Олександр Бабуров, Сумська ОДТРК

ІІ премія (4 000 грн.) «Нехай душа стане дитячим тілом», автор - Ірина Філенко, радіо «Рось» Черкаської ОДТРК

ІІІ премія (3 000 грн.) «Хобі.UA», автор - Юлія Когут, Радіо «Промінь» НРКУ

Друковані ЗМІ

І премія (5 000 грн.) «Пошли на поправку», автор - Катерина Іванова, журнал «Кореспондент»

ІІ премія (4 000 грн.) «За дымовой завесой», автор - Анна Безродна, журнал «Organic Magazine»

ІІІ премія (3 000 грн.) «ВІЛ-позитивна сім'я заражає оточуючих ...оптимізмом», автор - Юлія Ткачук, Медико-соціальна газета "Здоров'я Буковини»

Інтернет ЗМІ

І премія (5 000 грн.) «Турнік зміцнив тіло дух», Ольга Чернякова, сайт «Час Чернігівський»

ІІ премія (4 000 грн.) «Здоровенная история: как один старт принес десяток побед», авто - Кирило Єсін, Інтернет версія журналу «Menth Health»

ІІІ премія (3 000 грн.) «Кременчужани на роверах», автор - Олена Маляренко, сайт «ТелеграфЪ»

«Спеціальна тема» конкурсу «Медичне страхування»

І премія (5 000 грн.) «Медичне страхування в Україні», автор - Олеся Турчин, КП "Телекомпанія "Львів-ТБ"

ІІ премія (4 000 грн.) «Точка зору: Лікарняні каси, як прообраз обов`язкового медичного страхування», автор Олена Вахницька, «Ваша хвиля» Полтавська ОДТРК «Лтава»

ІІІ премія (3 000 грн.) «Иного нет у нас пути, чем на руках страховка», автор - Олександр Галяс, газета «Порто-Франко»

 • Піші прогулянки знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера

  14/07 2014

  Вчені із Кембріджу стверджують що навіть 20 хвилин пішої прогулянки тричі  на тиждень можуть значно зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера, повідомляє The Daily Mail. Вони дійшли висновку, що третина усіх випадків цього захворювання спричинена способом життя, зокрема відсутністю фізичної активності, ожирінням, курінням, високим артеріальним тиском та низьким рівнем освіти. Але з поміж усіх цих факторів, найважливішим є фізична пасивність. Дослідники стверджують, що регулярна фізична активність забезпечує необхідний рівень забезпечення клітин мозку насиченою киснем кров’ю.  

  Детальніше...

 • Додатковий податок на солодкі напої підтримується споживачами

  12/06 2014

  10 червня 2014 року влада міста Берклі у штаті Каліфорнія запропонувала запровадити додатковий податок на солодкі газовані напої, як засіб боротьби з ожирінням. До слова, попередні подібні ініціативи у містах США були безуспішними. Опитування 500 жителів міста показало підтримку зазначеної ініціативи, тож влада міста призначила на 1 липня 2014 року місцевий референдум з питання оподаткування солодких напоїв.

  Детальніше...

 • "Захистимо право дитини бачити!"

  29/05 2014

  31 травня у Києві та 1 червня у Львові до Міжнародного дня захисту дітей Український фонд "Здоров`я" проведе у Києві та Львові акцію "Захистимо право дитини бачити!", з метою профілактики проблем зору у дітей. Організатори прагнуть звернути увагу батьків на ті ризики для зору, з якими зустрічаються сучасні діти.

  Детальніше...

 • ВООЗ: брудне повітря спричиняє кожну восьму смерть на планеті

  26/03 2014

  ВООЗ оприлюднила новий звіт, згідно з яким кожна восьма смерть на планеті спричинена брудним повітрям, що становить 7 млн. смертей щороку. Про це повідомляє Medical News Today. «Ризики, пов’язані із забрудненням повітря, зараз набагато вищі, особливо для розвитку серцево-судинних захворювань та інсультів», - зазначає Марія Нейра, директор депратемнту ВООЗ з питань громадського здоровя, навколишнього середовища та соціальних детермінантів здоровя.

  Детальніше...